FOTO/ Nuk përtyp dot lidhjen e Rudinës me Frrokun? Ish-bashkëshorti “nxjerr” armët e ftohta

15:48 | 22/01/202015:480

Menjëherë pasi u bë publik divorci i Rudina Dembacaj me ish-bashkëshortin mekanik, dolën lajmet për një lidhje të mundshme mes moderatores dhe ish-deputetit Mark Frrokun.

Moderatores nuk ju desh shumë për të konfirmuar këtë lidhje nëpërmjet Instagramit dhe më pas për të “shpërthyer” në postime me Frrokun.

Së fundmi çifti duket shumë i lumtur krah njër-tjetrit teksa po kalojnë disa ditë pushime në Milano, shkruan Albeu.com.

Por dikush nuk e ka pritur mirë këtë të fundit.

Ish-bashkëshorti i moderatores tashmë ka marrë goxha vëmëndje mediatike dhe në InstaStoryn e tij të fundit nuk nguron të publikojë një pistoletë, një thikë dhe disa plumba si për të pranuar se nuk po i përtyp dot ngjarjet e fundit.

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono