FOTO/ “Nuk mendoja se do ta doja kaq shumë…”: Kujtim Gjuzi gjen dashurinë në Facebook

schedule12:23 - 23 Dhjetor, 2019

schedule 12:23 - 23 Dhjetor, 2019

Kujtim Gjuzi u nda nga bashkëshortja pak ditë pasi mori mandatin e deputetit të Republikës së Shqipërisë.

Madje, në gjatë intervistës në një emision ai tha se kishte marrë një mesazh fyes nga ish-kunata e tij duke njoftuar se e kishte paditur.

Por siç duket Kujtim Gjuzi , ka gjetur dashurinë e tij në Facebook. Këtë gjë e ka zbuluar vetë deputeti pasi ka publikuar një shprehje ku tregon se ka njohur dikë në Facebook dhe është dashuruar me të.

“Nuk e mendoja kurrë që do të doja ka shumë dikë qe e njoha në Facebook.”- shkruan Gjuzi.