FOTO/Moderatorja e njohur e lidhur me ish-banorin e “BB VIP”, konfirmohet çift më i ri i showbizit shqiptar

schedule10:43 - 19 Maj, 2022

schedule 10:43 - 19 Maj, 2022

Një çift i ri i është shtuar showbizit shqiptar. Bëhet fjalë për moderatoren Evi Reçi dhe ish-banorin e “Big Brother VIP”, Kledi Hysa.

Lajmin e kanë konfirmuar burime për Kryefjala.com. Sakaq, po të dallosh fotot e dyshes në rrjetet sociale vihet re që kanë qenë në disa vende njëkohësisht. Për shembull, së fundmi janë të dy në Vlorë.

Të gjithë fansat kuriozë presin me padurim një reagim nga Evi dhe Kledi./abcnews.al