FOTO/Majlinda Bregu “nuk njeh” moshë, shfaqet më në formë se kurrë pranë bashkëshortit në Vlorë

schedule15:00 - 6 Mars, 2021

schedule 15:00 - 6 Mars, 2021

Politikania Majlinda Bregu është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon herë pas here foto si nga më të ndryshmet.

Së fundmi, ajo ka ndarë një foto nga fundjava e saj në qytetin bregdetar të Vlorës. Bregu duket mjaft e qeshur dhe më në formë se kurrë.

Ajo shfaqet pranë bashkëshortit dhe pavarësisht se vitet ikin, çifti ka të njëjtën hijeshi si në rininë e tyre.

“E kapëm një peshkë në Vlorë”, ka shkruar Majlinda Bregu në postim.l.k/abcnews.al