FOTO/ Ky është 33-vjeçari që u ekzekutua në Shkodër

schedule23:02 - 21 Shtator, 2023

schedule 23:02 - 21 Shtator, 2023

ABC News ka siguruar foton e 33-vjeçarit, Valter Fierza, i cili u ekzekutua mbrëmjen e kësaj të enjteje në fshatin Hot i Ri të Shkodrës.

Forca të shumta policie kanë rrethuar zonën dhe kanë nisur kërkimet për gjetjen e autorëve.

Rrethanat e ngjarjes mbeten ende të paqarta.

Ndërkaq, janë ngritur pika kontrolli dhe vijon krehja e zonës./abcnews.al