FOTO/ Zhvishet këngëtarja shqiptare, ndan fotot provokuese nga vaska

schedule09:21 - 14 Shtator, 2022

schedule 09:21 - 14 Shtator, 2022

Sheila Haxhiraj është mjaft e pëlqyer. Këngëtarja, e cila ka qëndruar për shumë kohë larg muzikës, solli së fundmi dy këngë të reja. Pas daljes nga “Big Brother VIP”, ajo publikoi këngët “Më e mira” dhe “Uh sa vapë”. Së fundmi, ajo ka tërhequr vëmendjen me disa foto që ka publikuar në Instagram.

Këngëtarja shfaqet topless nga vaska ndërsa ka shkruar: “Më lër të notoj në mendimet e tua…” Kujtojmë që këngëtarja, pas daljes nga shtëpia e famshme e “Big Brother VIP”, u përfol se kishte nisur një lidhje me ish banorin Kledi Hysa. Por, afërsia mes tyre kishte të bënte me klipin e ri të saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by SHEILA (@sheilahaxhiraj)

/abcnews.al