FOTO/ Deputeti demokrat duke lexuar në Kuvend, çfarë nuk u pa në seancën e sotme

schedule13:19 - 3 Shkurt, 2022

schedule 13:19 - 3 Shkurt, 2022

Seanca e sotme parlamentare është shoqëruar me debate të shumta ku protagonist është bërë ish-kryeministri Sali Berisha, kjo edhe për shkak të mungesës në Kuvend të kreut të qeverisë Edi Rama dhe kryedemokratit Lulzim Basha.

LSA ka kapur disa momente pikante nga seanca ku në sy bie deputeti Agron Shehaj i cili është fotografuar duke lexuar.

Gazment Bardhi shkëmben një përshëndtje ndryshe me deputetin Dashnor Sula ndërsa Arben Ahmetaj diskuton me ministren Belinda Balluku. /abcnews.al