FOTO/Dakota Johnson e veshi fustanin xhaketë në mënyrën e saj të mrekullueshme

schedule09:58 - 17 Qershor, 2022

schedule 09:58 - 17 Qershor, 2022

Fustanet mini xhaketë sportive janë kudo së fundmi. Të famshëm si Megan Fox, Zendaya dhe Sophie Turner janë parë duke shpallur trendin elegant në  publikë. Tani, edhe Dakota Johnson ka ndjekur shembullin dhe e ka personalizuar.

Duke parë Festivalin e Filmit Tribeca, aktorja dhe stilistja Kate Young zgjodhi  një mini fustan xhaketë të bardhë ngjyrë fildishi nga Area për pamjen e saj. E thjeshtë nga përpara, pjesa elegante përmbante rreshta kristalesh të mbështjellë në pjesën e pasme, duke nënkuptuar iluzionin e një shtylle kurrizore të zbukuruar.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fifty Shades Trilogy (@fiftyshadesloveita)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dakotashades (@dakotashades)

Johnson dhe Young e kompletuan look-un me një palë taka argjendi vezulluese, një palë vathë diamanti Ana Khouri dhe një çantë të zezë Gucci Jackie 1961 me supe të zbukuruar me një rrip zinxhir ari./abcnews.al