FOTO/ Çfarë bën Ledri, kur Sara e lë vetëm me vajzën

schedule16:55 - 24 Dhjetor, 2020

schedule 16:55 - 24 Dhjetor, 2020

Ledri Vula dhe Sara Hoxha u bënë prindër për herë të parë me 14 Dhjetor. Çifti mirëpriti një vajzë që e pagëzuan me emrin e veçantë Poem Blu, ndërsa gjatë kësaj kohe janë treguar shumë aktiv në rrjetet sociale.

Së fundmi, ka qenë Sara që i ka habitur të gjithë me foton e fundit, ku ka treguar se çfarë bënë Ledri në momentin që ajo ia lë vajzën.

 

“Ledri mbaje pak sa të vishem. Kthehem pas 2 minutash…”, ka shkruar Sara përmbi foton engjëllore. l.k/abcnews.al