Formacionet zyrtare, Sevillla-Salzburg (FOTO LAJM)

schedule18:16 - 14 Shtator, 2021

schedule 18:16 - 14 Shtator, 2021

Përballje interesante pritet të jet ajo mes Sevillas dhe Salzburgut.

Spanjollët vijnë si favoritë në letër, përballë austrikavëve që do të tentojnë të bëjnë surprizën në këtë javë të mirë.

Në foton më poshtë keni formacionet e të dy ekipeve: