Formacionet zyrtare Juventus-Monza, Pogba dhe Vlahovic në stol

schedule14:19 - 29 Janar, 2023

schedule 14:19 - 29 Janar, 2023

Juventus do të ndeshet në shtëpi ndaj Monzës në orën 15:00.

Lajm i mirë për bardhezinjtë pasi Allegri do të ketë në dispozicion Vlahovic dhe për herë të parë Pogba. Francezi ka mundur të rikuperohet totalisht dhe kështu tifozët mund ta shohin të aktivizohet me “Zonjën e Vjetër”.

Allegri shpreson për një rezultat pozitiv për të tentuar të afrohet sa më shumë rreth zonjës së Champions League./h.ll/abcnews.al

Formacionet zyrtare: