Formacionet zyrtare: Inter-Verona

schedule20:13 - 14 Janar, 2023

schedule 20:13 - 14 Janar, 2023

Inter pret në shtëpi në 20:45 Veronën.

Zikaltrit mbajnë vendin e 4 me 34 pikë, dhe këtë sezon luftojnë për një vend në Champions.

FORMACIONET ZYRTARE:

Inter: Onana; Skriniar, Acerbi, Bastoni; Darmian, Gagliardini, Calhanoglu, Mkhitaryan, Dimarco; Dzeko, Lautaro Martinez

Verona: Montipo; Dawidowicz, Hien, Ceccherini; Depaoli, Tameze, Ilic, Doig; Kallon, Lazovic; Djuric. /G.D abcnews.al/