Forcat speciale në Vlorë

schedule13:25 - 22 Shtator, 2017

schedule 13:25 - 22 Shtator, 2017

Shumë forca policie, të mbështetura nga ato të RENEA-s dhe FNSH hynë natën në qytetin e Vlorës. Lagje e banesa janë kontrolluar, ndërkohë që nëpër rrugët kryesore u bllokuan makina luksoze pa dokumentacionin e duhur.

https://www.youtube.com/watch?v=fPryol2el24