Flaka Krelani bashkëpunon me një nga anëtarët e grupit të 2PAC

schedule08:50 - 15 Janar, 2020

schedule 08:50 - 15 Janar, 2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, ka gati projektin më të ri muzikor.

7 muaj pas projektit të saj të fundit “Slay”, Flaka Krelani ka lajmëruar këngën e saj të radhës. Megjithatë ky projekt i ri nuk është aspak i zakonshëm.

Flaka ka treguar se do të vijë në bashkëpunim me një nga reperët e grupit të 2Pac “Outlawz”, Young Noble. Ai ishte i fundit që u prezantua në grupin e hip hop-it dhe ka marrë pjesë në disa projektet e fundit të 2Pac para se ai të ndahej nga jeta.

“E lumtur të ju njoftoj PLAYA që sjell një nga artistët më të mëdhenj të HIP HOP-IT të të gjitha kohërave YOUNG NOBLE, një nga anëtarët e grupit Hip Hop OUTLAW… Unë u rrita duke dëgjuar 2Pac, OUTLAW, dhe kjo është me të vërtetë një ëndërr e realizuar! Faleminderit @young_noble që para së gjithash je me këmbë në tokë, dhe që realizove këtë, unë të vlerësoj dhe të dua gjithmonë!”, shkruan Flaka në Instagram, ku ka publikuar edhe disa sekonda nga kënga. Ky projekt do të publikohet të shtunën./abcnews.al

https://www.instagram.com/p/B7RKV1CpXHP/?utm_source=ig_web_copy_link