Finalet e fundit të Serie A, Lega vendos për programin e ndeshjeve

schedule13:38 - 16 Maj, 2022

schedule 13:38 - 16 Maj, 2022

Java e fundit e Serie A përfundon të dielën me duele që vendosin mbijetesën, ndërkohë që më parë do të vendoset titulli kampion.

Milani dhe Interi luajnë në orën 18:00, ndërkohë që dueli i parë zhvillohet të premten në orën 20:45. Më poshtë plani i plotë i javës së 38-të të Serie A: