Fier, FNSH sekuestron kokainë, arrestohen dy persona

schedule10:10 - 13 Shtator, 2018

schedule 10:10 - 13 Shtator, 2018

Policia e Fierit ka nisur një aksion të mbështetur nga Forcat Speciale. Deri në orët e para të mëngjeait gjatë kontrolleve u kapën dhe u arrestuan në flagrancë dy persona kurse një i tretë u shpall në kërkim. Sipas policisë u sekestruan 33 doza kokainë, të cilat u gjetën në çantën e shpinës së Edi Subashit i cili u vendos në pranga. Në pranga përfundoi edhe Fatmir Hoxha 48 vjeç, i cili lëvizte i armatosur./abcnews.al