Familja Kallaku ndan disa momente të ëmbla për Krishtlindje!

schedule10:39 - 25 Dhjetor, 2020

schedule 10:39 - 25 Dhjetor, 2020

Një urim i veçantë për Krishtlindje ka ardhur dhe nga familja Kallaku. Krahas disa imazhe të bukura me Besin dhe Ajkën pranë pemës të publikuara në rrjete sociale, Xhensila ka shkruar dhe disa fjalë për të gjithë.

“Nëse heshtni, heshtni për dashuri. Nëse flisni, flisni për dashuri. Nëse korrigjoni, korrigjoni për dashuri. Nëse falni, falni për dashuri.Gëzuar Krishtlindjen nga familja Kallaku.”, ka shkruar këngëtarja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Xhensila ka publikuar dhe disa video në Instastory, ku shfaqet së bashku me Ajkën dhe Besin teksa shijojnë ritmet e një kënge. /abcnews.al