Evi Reçi dhe Kledi Hysa janë bashkë, detaji që konfirmon zyrtarisht lidhjen e dashurisë

schedule09:37 - 29 Qershor, 2022

schedule 09:37 - 29 Qershor, 2022

Prej disa javësh, në mediat rozë po përflitet se ish-banori i “Big Brother VIP”, Kledi Hysa është në një lidhje me këngëtaren e njohur Evi Reçi. Ndonëse asnjëri prej të dyve nuk kanë konfirmuar ende asgjë, shenjat vërtetojnë gjithmonë e më shumë se mes tyre është krijuar një marrëdhënie shumë e bukur.

Së fundmi, Evi ka udhëtuar drejt Austrisë, vendi ku Kledi jeton. Këngëtarja nuk ka nguruar të ndajë foto, madje duke theksuar edhe vendodhjen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by EVI RECI (@evireci)

Nga ana tjetër, Kledi ka postuar disa foto si model në Austri, duke zbuluar se po zhvillon karrierën aty.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kledi Hysa (@kledihysa)

Kujtojmë që pak kohë më pare dyshja të ndodheshin në Firence në të njëjtin vend, ku Evi ka studiuar dhe jetuar prej vitesh./abcnews.al-