Erik ten Hag ka fituar “respekt të madh” nga lojtarët e Man United, e gjitha kjo falë dy faktorëve kryesorë

schedule18:00 - 27 Tetor, 2022

schedule 18:00 - 27 Tetor, 2022

Sipas Manchester Evening News, lojtarët e Manchester United kënaqen duke punuar me Erik ten Hag.

“Udhëzimet e hollësishme” dhe “kërkesat e qarta” të holandezit i dhanë atij “respekt të madh” nga ekipi në Old Trafford.

Lojtarët ishin gjithashtu të impresionuar me mënyrën se si trajneri i tyre e trajtoi Cristiano Ronaldon pasi ai u largua para përfundimit të ndeshjes kundër Tottenham. /G.D abcnews.al/