Eno Popi ndan si rrallëherë një video të ëmbël me të bijën

schedule18:36 - 22 Nëntor, 2022

schedule 18:36 - 22 Nëntor, 2022

Moderatori i njohur, Eno Popi është gjithmonë i rezervuar. Mirëpo, së fundmi ai ka bërë një përjashtim dhe ka publikuar një video shumë të bukur me të bijën Liv. Eno shfaqet duke u kujdesur për flokët e së voglës dhe tregon se i mungon shumë kjo kohë.

Kujtojmë që vajza e moderatorit së bashku me të ëmën, Atenën, jetojnë në Kanada. Si pasojë, moderatori është detyruar të qëndrojë mes Shqipërisë dhe Kanadasë.

Gjatë një interviste, ai tregoi edhe arsyen duke u shprehur:

Në periudhën që bëri këtë hap, vajza ishte shumë e vogël dhe mendoj që ishte e drejtë që të vazhdonte me Atenën. Unë po vazhdoja projektet e mija, më duhej të bëja vajtje-ardhje. Kam qëndruar me time bijë në periudhën mes shkurtit të këtij viti”./abcnews.al