E veshur me reçipeta, Kejvina Kthella ndez rrjetin me fotot “e nxehta”

schedule11:06 - 9 Maj, 2020

schedule 11:06 - 9 Maj, 2020

Kejvina Kthella  ka ngecur në Amerikë për shkak të pandemisë por ish-velina duket se po e shfrytëzon kohën për të ndarë foto në rrjetet sociale.

Teksa pozoi me reçipeta, ajo i vuri “flakën” Instagramit.

Kejvina vuri në pah gjoksin e saj bombastik ndërsa mbante veshur një xhaketë ngjyrë portokalli dhe xhinse.

Ajo duket mjaft seksi me fotot hot në rrjetet sociale dhe shumë provokuese.

Ndërsa nuk kanë munguar komentet e ndjekësve që janë “çmendur” nga linjat e saj trupore./abcnews.al