E rëndë, gjendet i vetëvarur në banesë 37 vjeçari në Korçë

schedule13:22 - 29 Prill, 2020

schedule 13:22 - 29 Prill, 2020

Një 37 vjeçar ësshtë gjetur i vetëvarur mesditën e kësaj të mërkure në banesë.

Policia bën me dije se kanë qenë familjarët ato që kanë gjetur të viktimën të pajetë brenda banesës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Voskop të Korçës, ku viktima është një person i gjinisë mashkull identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur.

Deri më tani nuk ka asnjë informacion në lidhje me shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë.

Ndërkohë policia  ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje./abcnews.al