E rëndë, gjendet i vetëvarur 28-vjeçari në Durrës

schedule12:36 - 14 Gusht, 2020

schedule 12:36 - 14 Gusht, 2020

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë të premte në Durrës ku një i ri është gjetur i pajetë në banesën e tij.

Policia bën me dije se ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 11:41, ku është gjetur i vetëvarur në banesë shtetasi K.M., 28 vjeç , banues në Durrës.

Fatkeqësisht i riu nuk ka mundur që të mbijetojë.

Njoftimi i policisë:

Më datë 14.08.2020, rreth orës 11:41, është gjetur i vetëvarur në banesë shtetasi K.M., 28 vjeç , banues në Durrës, i cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes./abcnews.al