E përplasi mjeti, ndërron jetë i aksidentuari në qendër të Korçës

schedule19:04 - 22 Shtator, 2023

schedule 19:04 - 22 Shtator, 2023

Ka ndërruar jetë 79-vjeçari i aksidentuar këtë të premte në qendër të qytetit të Korçës.

LEXO EDHE: Aksident në Korçë/ Mjeti përplas biçikletën, drejtuesi në gjendje kritike për jetën

Ai po udhëtonte me biçikletë, kur një mjet e përplasi dhe u dërgua në gjendje të rëndë në spital./abcnews.al