E mbuluar me shami, Çiljeta ka një mesazh për ndjekësit: Kur Allahu…

schedule13:38 - 13 Korrik, 2020

schedule 13:38 - 13 Korrik, 2020

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga ka realizuar së fundmi një set fotografik e  mbuluar me shami.

Ajo duket ndryshe nga çfarë është shfaqur më herët dhe komentet e ndjeksëve në Instagram kanë qenë të shumta. Mirëpo një vëmendje të madhe ka marrë edhe mesazhi që Çiljeta ka dhënë krah fotove.

“Kur Allahu është pranë jush, asgjë nuk është e pamundur”, ka shkruar këngëtarja.

Çiljeta është një prej emrave të njohur të estradës, e cila ka deklaruar hapur se agjëron gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit./abcnews.al

View this post on Instagram

Photo by @juxhinkurti 🥇😍 Make up artist by @just_ciljeta @makeupbymanes Hijab @fafabyfadona Braids @merita_merja

A post shared by 🎀 Ç𝓲𝓵𝓳𝓮𝓽𝓪 𝓧𝓱𝓲𝓵𝓪𝓰𝓪 🎀 (@ciljetaxhilaga) on