Po digjte barërat dhe mori flakë vetë, humb jetën 68-vjeçari në Divjakë

schedule12:40 - 16 Qershor, 2022

schedule 12:40 - 16 Qershor, 2022

Një 68-vjeçar ka humbur jetën tragjikisht në Divjakë, mesditën e sotme. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Goriçaj.

M.N., 68 vjeç, dyshohet se duke djegur barërat në tokën e tij, për shkak të përhapjes së flakëve është djegur vetë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

“Divjakë/Informacion paraprak


Rreth orës 11:55, në fshatin Goriçaj, Divjakë, shtetasi M. N., 68 vjeç, dyshohet se duke djegur barërat në tokën e tij, për shkak të përhapjes së flakëve është djegur vetë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë. /abcnews.al