Gjoba dhe drogë, goditet grupi kriminal në Tiranë

schedule16:32 - 12 Prill, 2021

schedule 16:32 - 12 Prill, 2021

Policia e Tiranës ka goditur një grup kriminal të akuzuar për gjobëvënie dhe shpërndarje të lëndëve narkotike në doza të vogla në disa zona në kryeqytet, raporton gazetarja e ABC, Xhensila Kodra.

Nga operacioni te zona e Liqenit të Thatë janë shoqëruar 5 persona, ndërsa hetimet vijojnë.

Grupin e goditur policia e cilëson si të rrezikshëm, por ende nuk ka një njoftim zyrtar lidhur me emrat e personave të shoqëruar dhe cfarë është sekuestruar./ Abcnews.al