Aksident me vdekje në Rrogozhinë

schedule10:04 - 7 Dhjetor, 2021

schedule 10:04 - 7 Dhjetor, 2021

Një person ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në Rrogozhinë si pasojë e një aksidenti. Viktima është S. G. 66 vjeç.

Sipas policia 66-vjeçari ishte duke lëvizur me motor në momentin kur u përplas nga një makinë.

Goditja rezultoi fatale duke ndërruar jetë në vend. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 09:40 të mëngjesit në vendin e quajtur “Bishti i Zhurit”.

Policia thekson se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./ Abcnews.al