Ishte fatkeq, 35-vjeçari u hodh për t’i shpëtuar aksidentit, por vdes: Dalin pamjet nga Hasi

schedule10:41 - 9 Maj, 2022

schedule 10:41 - 9 Maj, 2022

Ky është kamioni me të cilin udhëtonte 35-vjeçari nga Hasi që humbi jetën paraditen e sotme në tentativë për të shpëtuar.

Kamionit, bën me dije policia, nuk i funksiononte sistemi i frenave.

S.J, banues në fshatin Gajrep, Has, dyshohet se është hedhur nga dera e automjetit në tentativë për të shpëtuar kur kuptoi se nuk i punonin frenat.

Por fatkeqësisht, 35-vjeçari ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:00 në vendin e quajtur Qafë Barak në Has.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./abcnews.al/