Durrës, aksidentohet për vdekje këmbësori në rrugën Shkozet-Plepa

schedule10:20 - 12 Janar, 2018

schedule 10:20 - 12 Janar, 2018

Një këmbësor ka humbur jetën në segmentin rrugor  Shkozet- Plepa, pranë mbikalimit. Viktima ende i paidentifikuar ka ndërruar jetë në vend, kurse drejtuesi i automjetit është larguar nga vendi i ngjarjes.  Policia po punohet për  identifikimin e viktimës,  gjetjen e mjetit dhe identifikimin e autorit të ngjarjes së mësipërme./abcnews.al