Dumfries me zemer vetëm te zikaltërit: Chelsea? Luaj në një klub të madh, jam i fokusuar vetëm tek Inter

schedule22:49 - 3 Dhjetor, 2022

schedule 22:49 - 3 Dhjetor, 2022

Denzel Dumfries, heroi i sfidës Holandë-SHBA, ku me dy asistime dhe një gol e dërgoi Holandën në çerekfinale, të cilët do të përballen ndaj Argjentinës së Messit.

“Është mirë të dëgjosh që Chelsea ka interes për mua, por të luash për Interin është një krenari e madhe.

Unë jam krenar që luaj për një ekip si Inter dhe për momentin jam i fokusuar vetëm tek ata dhe Holanda”, është shprehur anësori./ h.ll/abcnews.al