Donnarumës po i soset durimi te PSG-ja

schedule16:43 - 16 Shtator, 2021

schedule 16:43 - 16 Shtator, 2021

Gianlugigi Donnarumma po ngroh ende stolin te Paris Saint Germain.

Edhe ndaj Club Brugge, Pochettino preferoi Navas para italianit.

“Vendimet merren ndeshje pas ndeshjeje për të mirën e grupit”, ishin fjalët e trajnerit i cili sipas “L’Equipe” u ka thënëtë gjithë lojtarëve se i pret rivaliteti dhe konkurenca në skuadër.

Donnarummas do t’i vijë fundi dhe gjërat nuk do të jenë kaq të lehta më pas shkruajnë në Francë. /abcnews.al/