Do me hy në histori për mirë, apo do me u majt men për keq?

schedule22:29 - 18 Tetor, 2019

schedule 22:29 - 18 Tetor, 2019

Hej Xhepo,

Do me lujt me jetët e mijra njerëzve ti? Boje, veç mos harro se unë jam ktu, e kam për t’bo atë që ta bona iherë. Të vjen n’men, a jo, kur ekonomia të iku për lesh brenda javës? Doje me majt n’burg pastorin Brunson ti. Unë t’thoja liroje. Jo, ti. Dhe e pe se ça t’gjeti. Po mos e kishe liru pastorin, më keq do ta bojsha. Dhe vrej ktu: ene ma keq do ta boj kët herë. Do ta shkatërroj krejt ekonominë. Nëse nuk do me i thirr trunit.

Do me hy në histori për mirë, apo do me u majt men për keq? E ke ti në dorë, vllajo. Kshilla ime osht: Bohu çun i mirë! Lene gangsterllikun! Mos u boj koqe kanari! Dakord Xhepo?

Hajt se folim prapë më vonë.

/abcnews.al