“Djalli” Ibrahimovic: San Siro do kërcejë sërish me mua

schedule18:37 - 2 Janar, 2020

schedule 18:37 - 2 Janar, 2020

Zlatan Ibrahimovic, sërish djall. Ishte zyrtarizuar prej ditësh dhe së fundmi ka mbërritur në Milano. Momenti i fotografive krah Paolo Maldini dhe Zvonomir Boban.

“Më në fund jam këtu. Do bëj që në San Siro të kërcehet me gëzim sërish”, janë fjalët e sulmuesit 38-vjeçar, i cili nesër do të dalë para media e dhe do t’u përgjigjet gazetarëve. /abcnews.al