Ditë si nëpër ëndrra, çfarë kanë parashikuar yjet për 12 shenjat e horoskopit

schedule07:09 - 3 Gusht, 2022

schedule 07:09 - 3 Gusht, 2022

Dashi

Të mërkurën do keni te njëjtat ide dhe mendime me partnerin tuaj. Do bashkëpunoni, do dashuroheni dhe do kaloni momente fantastike se bashku. Beqarët do kenë gjithashtu një dite si neper ëndrra.

Demi

Ata qe janë ne një lidhje do kalojnë një ditë më te bukur. Pranë partnerit do përjetojnë mjaft emocione dhe do i zgjidhin edhe disa probleme te vogla qe kane pasur.

Binjakët

Ju qe jeni ne një lidhje nuk duhet kurrsesi te flirtoni me persona te tjerë të mërkurën pasi keni për te pasur probleme serioze me partnerin. Beqarët nuk duhet te presin asnjë mrekulli.

Gaforrja

Ne vende qe t’i hidhni sytë diku tjetër dhe ta kërkoni eksperienca te reja, flini me partnerin dhe bëni ndonjë çmenduri te vogël se bashku. Emocionet kane për te qene akoma me te mëdha.

Luani

Pasioni do ndizet edhe me shume gjate gjithë kësaj dite. Do ndiheni si neper ëndrra me atë qe keni ne krah dhe nuk do keni për çfarë te ankoheni. Beqaret do ndihen mjaft mire pranë disa personave qe do takojnë dhe do preferojnë te vazhdojnë njohjen.

Virgjëresha

Do jeni tej mase te ndjeshëm të mërkurën ju te dashuruarit dhe mund te lëndoheni edhe nga ndonjë shaka qe mund te beje partneri. Beqaret do mbështeten nga Venusi dhe do arrijnë ta bëjnë për vete cilindo person qe do pëlqejnë

Peshorja

Ka rrezik te fryje një stuhi e madhe të mërkurën ne jetën tuaj ne çift. Do keni debate shume te forta dhe do jeni me fat nëse nuk ndaheni. As për beqaret nuk është dita e favorshme.

Akrepi

Rutina do mbizotërojë gjate gjithë kohës ne jetën tuaj ne çift.
Nuk do ndiheni aspak mirë dhe do kërkoni diku tjetër për emocione me te forta. Ka rrezik qe jeta juaj ne çift të jetë e turbullt.

Shigjetari

Asnjë planet nuk do ndikoje fort tek jeta juaj ne çift gjate kësaj dite kështu qe çdo gjë do varet prej mënyrës sesi do silleni. Beqaret do fIllojnë me ne fund një histori dashurie si e kishin ëndërruar gjithmonë.

Bricjapi

Do i shtoni dozat e fantazisë të mërkurën ju të dashuruarit dhe marrëdhënia me partnerin do jete me flakëruese. Kënaqësitë do jene si kurrë ndonjëherë me pare.

Ujori

Të mërkurën do bëni mire ta trajtoni partnerin tuaj me sa me shume përkujdes ju te dashuruarit. Po nuk patet probleme as të mërkurën qe ai do jete me nerva, keni për te pasur ditë te mrekullueshme me vone

Peshqit

Venusi do krijoje një atmosfere te qete të mërkurën për juve qe jeni ne një lidhje. Do ndiheni mirë gjate gjithë kohës dhe nuk do kërkoni me këmbëngulje emocione te forta./abcnews.al/