Ditë është e veçantë në punë për këtë shenjë, zbuloni çfarë ka rezervuar Horoskopi sot

schedule07:07 - 21 Shtator, 2022

schedule 07:07 - 21 Shtator, 2022

Dashi
Hëna më në fund është në anën tuaj, ndaj dashuria po shkon mirë. Në punë dëshironi të ndryshoni diçka, por fillimisht duhet të kuptoni si të veproni. Dhe çfarë të bëni!

Demi

Të lindur më: 20 Prill – 20 Maj
Në dashuri jeni pak të lodhur, përpiquni të shmangni situatat e sikletshme. Në punë, duhet të frenohen dhe të ngadalësoni pak ritmin!

Binjakët

Të lindur më: 21 Maj – 20 Qershor
Ditë e mirë për ndjenjat kjo e mërkurë lajme të mira do të vijnë së shpejti edhe sepse Venusi nuk do të jetë më në dizavantazh me shenjën tuaj. Në punë, përpiquni t’i mbani situatat nën kontroll.

Gaforrja

Të lindur më: 21 Qershor – 22 Korrik
Në dashuri lëreni veten të ecni me zemër të hapur. Ndoshta do t’ju duhet të rifilloni “gjuetinë” nëse keni vendosur të mbyllni një histori. Në punë mundohuni të punoni më shumë, veçanërisht nëse keni të bëni me të lindurit e shenjës së Akrepit.

Luani

Të lindur më: 23 Korrik – 22 Gusht
Nëse keni kohë që jeni beqar, lëreni veten të hidhet pas ndjenjave dashurore. Takimet e reja janë të favorizuara. Në punë, dikush është gati të ndihmojë për zgjidhjen e një problemi.

Virgjëresha

Të lindur më: 23 Gusht – 22 Shtator
Një e mërkurë interesante për ndjenjat. Në punë mund të bëni kërkesa dhe rezultatet do të vijnë. Përqendrohuni më shumë në punë.

Peshorja

Të lindur më: 23 Shtator – 22 Tetor
Dita është e mirë për dashurinë, Dielli së shpejti do të jetë në anën tuaj. Në punë gjithçka po shkon mirë, por ju është dashur të përballeni me shumë ndryshime!

Akrepi

Të lindur më: 23 Tetor – 21 Nëntor
Në dashuri jeni pak të lodhur, nuk e gjeni dot dëshirën për të bërë takime të reja. Në punë, dita është e veçantë. Gjithçka shkon me lëvizje të ngadalta, por së shpejti diçka do të ndryshojë!

Shigjetari

Të lindur më: 22 Nëntor – 21 Dhjetor
Hëna është në anën tuaj dhe të premten dielli do të jetë me ju. Lëreni veten të dashuroheni. Në punë, përpiquni t’i kontrolloni shpenzimet. Prandaj, kini parasysh sferën ekonomike!

Bricjapi

Të lindur më: 22 Dhjetor – 19 Janar
Lajm i mirë për dashurinë Hëna nuk është më në kah të kundërt, më mirë të filloni “një sulm të ri”, sërish nga e mërkura. Në punë, bashkëpunimet janë afër.

Ujori

Të lindur më: 20 Janar – 18 Shkurt
Hëna është në dizavantazh me shenjën tuaj dhe në dashuri ndjehet lodhja. Në punë, jo gjithçka është e mundur tani, ndaj përpiquni të merrni kohë!

Peshqit

Të lindur më: 19 Shkurt – 20 Mars
Mjaft me diskutime, lëreni veten të lëshohet pas pasionit dhe përpiquni të qartësoni gjërat më së pari në zemrën tuaj. Në punë ndryshimet janë të mundshme, por kujdes nga sfera ekonomike./abcnews.al