Digjet gjatë natës makina në Delvinë

schedule08:12 - 22 Qershor, 2022

schedule 08:12 - 22 Qershor, 2022

Një makinë është djegur pak pas mesnatës në Delvinë.

Policia bën me dije se ngjarja la ndodhur rreth orës 00:50 në lagjen “9 nëntori”.

Makina tip “Suzuki” është në pronësi të shtetasit L.K, banues në Delvinë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit./Abcnews.al/