Dhunohet rëndë drejtori i OSHEE-së në Tale të Lezhës, përfundon tek “Trauma”

schedule20:07 - 30 Nëntor, 2022

schedule 20:07 - 30 Nëntor, 2022

LEZHË – Drejtori i OSHEE-së në Tale të Lezhës, Edmir Përndreca është dhunuar nga disa persona.

Burime për ABC bëjnë të ditur se Drejtori Përndreca ka pësuar dëmtime të rënda dhe për pasojë është nisur me urgjencë drejt Traumës në Tiranë.

Policia ende nuk ka reaguar për këtë ngjarje të rëndë, ndërkohë dhunuesit janë ende të lirë.

/abcnews.al/