Del video, Princi Harry injoron Meghan

schedule19:10 - 3 Korrik, 2019

schedule 19:10 - 3 Korrik, 2019

Çifti i ri mbretëror të cilët tashmë janë bërë edhe prindër të një djali ishte në Londër duke parë një ndeshje bejsbolli. Në një video e cila po bën bujë në mediat socialet shikohet Meghan teksa i drejtohet Harry-t për t`i thënë diçka. Ai nga ana tjetër duket se vazhdonte të fliste me dikë tjetër, pa i kushtuar rëndësi asaj.

Por si qëndron e vëreteta e tëtij momenti? Në fakt, ndeshjet e bejsbollit janë të zhurmshme. Me shumë mundësi Harry nuk e ka vënë re që Meghan i ka folur duke qenë se ishte duke biseduar dhe duke parë nga dikush tjetër. Nëse edhe ju po dyshonit se mes Harry-t dhe Meghan-it gjërat janë ftohur, kjo foto spontane e tyre vërteton të kundërtën./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

The World can go under, but these two stick together—forever! -Nice shot from a fan-

A post shared by The House of Sussex (@harry_meghan_updates) on