Dedikimi plot dashuri i Sabri Fejzullahut për bashkëshorten

schedule19:34 - 29 Shtator, 2021

schedule 19:34 - 29 Shtator, 2021

Legjenda e muzikës, Sabri Fejzullahu është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku nuk mungojnë dedikimet e shumta. Më të fundit, ai ia ka dedikuar bashkëshortes së tij, Nerës, të cilët kanë vite që janë bashkë, dhe nga martesa e tyre kanë dy fëmijë, Ermal dhe Bulëza Fejzullahun.

Këngëtari ka publikuar një fotografi ku shfaqen së bashku dhe nuk ka munguar edhe një fjali tepër romantike.

“Shumë të kam borgj oj nafake jem”, ka shkruar Sabriu.

Sa i përket muzikës, projekti më i fundit i Fejzullahut mban titullin “Vula e dashurisë”, që lancuar në mars të vitit 2021./abcnews.al