Dafina Zeqiri bën lidhjen e dashurisë serioze, zgjedh fjalët më të ëmbla për “kunatën”

schedule17:45 - 11 Prill, 2021

schedule 17:45 - 11 Prill, 2021

Dafina Zeqiri dhe Dj Geek janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar në rrjetet sociale. Çdo postim i tyre në rrjetet sociale kthehet menjëherë në lajm.

Së fundmi, duket se lidhja e dashurisë së dyshes është bërë serioze. Ka qenë Dafina, e cila ka uruar publikisht motrën e Dj Geek për ditëlindje.

Këngëtarja ka postuar në Instagram një foto të “kunatës” me fëmijën e saj, shoqëruar me një urim të shkurtër.

“Gëzuar ditëlindjen”, ka shkruar Dafina bashkë me një zemër të bardhë./abcnews.al