Çokaj e Tuci shënojnë në goleadën e Lokomotiva Zagreb

schedule19:49 - 19 Janar, 2022

schedule 19:49 - 19 Janar, 2022

Lokomotiva Zagreb ka zhvilluar një ndeshje miqësore ndaj Dugopolje ditën e sotme dhe e ka fituar me rezultat të thellë 7-0.

Dy prej golave janë shënuar nga lojtarët shqiptarë. Mesfushori i kombëtares, Enis Çokaj, ka gjetur rrugën e rrjetës në këtë ndeshje.

Veç mesfushorit, ka shënuar edhe Indrit Tuci. Sulmuesi i Shqipërisë U21 ka realizuar edhe në një miqësore tjetër të janarit. / abcnews.al