Ç’bëjnë VIP-at kur dehen? Ja si përgjigjen për Thumb

schedule18:23 - 27 Prill, 2019

schedule 18:23 - 27 Prill, 2019

Muzikë, alkool dhe personazhe. Superkunji i Thumb ka pyetur këtë herë VIP-at nëse janë dehur dhe si kanë reaguar. Dikë eksiton pija, dikë tjetër politika, dikush qesh dhe dikush qan. Ja përgjigjet e tyre në festën e Heineiken.

Koka: Më kap me gjumë, ajo që kam në krah me merr zvarrë. Sexin e kam pas debateve politike, me eksitojnë shumë ato.

Manushi: Nuk para pi, por nuk jam pijanec.

Paja: Nuk para pi se stërvitem, shpeshhere tapë. Mendoj që e kam me qejf me pëlqen te qesh, pastaj ça fati të keni.

Çiço: E kontrolluar.

Eva Murati: Jam bërë tapë po nuk me pëlqen. Shprehje dashurie për të gjithë.

Evi Reçi: Kam çuar mesazhe dhe kam shkruar pa lidhje gjëra u ngatërrova dhe shkoi në vend të gabuar mesazhi, thashë më fal dhe më kuptuan.

Më merren mendtë dhe më vë në gjumë.

Zaimi: Para 5 vitesh kam pirë dhe i kam thënë Kamelës dicka që nuk që nuk mbaj mend. /abcnews.al