Bora Zemani ndan imazhet e nxehta nga pushimet, vëmendjen e marrin tatuazhet

schedule09:48 - 1 Korrik, 2022

schedule 09:48 - 1 Korrik, 2022

Prej disa ditësh, moderatorja shumë e dashur, Bora Zemani është me pushime në Turqi. Ajo së bashku me familjen dhe të birin, Arborin, duket se po shijojnë relaksin veror.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

Gjatë kësaj kohe, Bora ka postuar vazhdimisht foto dhe video të ndryshme. Mirëpo, ato që kanë tërhequr më shumë vëmendje janë më të fundit, ku moderatorja shfaqet me bikini.

Komentet kanë qenë të shumë, duke evituar edhe tatuazhet që Zemani ka ekspozuar.

“Kur bleta largohet nga kosherja për pak, për të shijuar një muzg buzë detit”, ka shkruar ajo krahas imazheve të nxehta./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)