Bleu biletën pasi iu anulua fluturimi, gruaja në SHBA fiton 1 milion $ në lotari

schedule15:52 - 5 Gusht, 2021

schedule 15:52 - 5 Gusht, 2021

Një grua nga Missouri në SHBA fitoi 1 milion dollarë nga lotaria e Floridas. Ajo bleu një biletë pas ju anulua fluturimi dhe në vetëm pak minuta jeta e saj ndryshoi.

Angela Caravella, 51-vjeçe ka fituar çmimin 1 milion dollarë muajin e kaluar në lotarinë me bileta gërvishtëse.

Unë kisha ndjesinë se do të ndodhte diçka bizare pasi fluturimi im u anulua në mënyrë të papritur. Unë bleva bileta gërvishtëse sa për të kaluar kohë dhe papritmas fitova 1 milion dollar”, është shprehur Caravella.

51-vjeçarja bleu biletën në një supermarket në Brandon, i cili gjithashtu do të përfitojë 2 mijë dollarë bonus për shitjen që bëri./abcnews.al