Blendi Fevziu ndjen lëkundjet e tokës live në emision: Tërmet, tërmet

schedule23:15 - 1 Qershor, 2020

schedule 23:15 - 1 Qershor, 2020

Moderatori Blendi Fevziu ka ndjerë tërmetin që lëkundi mbrëmjen e sotme Tiranën dhe Durrësin me epiqendër në detin Adriatik.

Teksa gazetarja e ftuar në studio po fliste për vrasjen e ndodhur në Laç dy ditë më parë, studio është lëkundur duke shkaktuar reagimin e moderatorit.

Blendi Fevziu: Tërmet! Pak tërmet!

Klodiana Lala: Të bjeri dhe tërmeti

Blendi Fevziu: Nuk prish punë./abcnews.al