Blendi Fevziu intervistë në Mbrëmje në ABC News

schedule22:19 - 1 Nëntor, 2018

schedule 22:19 - 1 Nëntor, 2018

I ftuar në Mbrëmje në ABC News me gazetaren Mirela Milori, gazetari Blendi Fevziu. Një diskutim mbi reagimet e ndryshme në media mbi deklaratën e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri dhe çështjet më të rëndësishme politike në vend./abcnews.al