Bie nga lartësia 21-vjeçari në Durrës, dërgohet me urgjencë në spital

schedule23:14 - 27 Korrik, 2021

schedule 23:14 - 27 Korrik, 2021

Një 21-vjeçar ka rënë nga lartësia e një pallati mbrëmjen e sotme në lagjen nr. 1 në Durrës.

Policia njofton se ai është dërguar në spital ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërkohë që grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

“Më datë 27.07.2021, në orën 22:40, në lagjen nr.1, Durrës, në një pallat dyshohet se ka rënë nga lartësia shtetasi Xh. R., 21 vjeç, banues në Durrës, u cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia. m.v/abcnews.al