Bënte jetë të “shthurur”, lojtari i Man City “braktis” të dashurën (FOTO LAJM)

schedule18:19 - 17 Shtator, 2021

schedule 18:19 - 17 Shtator, 2021

Mediat angleze pohojnë se futbollisti i Manchester City, Ruben Diaz e ka lënë të dashurën e tij, April Ivy për shkak të stilit të jetës së saj të shthurur.

Diaz dhe April ishin në lidhje për gati tri vjet, teksa “The Sun” raporton se portugezi i fshiu fotot e përbashkëta në lidhje sociale.

Arsyeja është se April, një yll i muzikës pop, ka një jetë të shthurur që nuk i përshtatet Diazit. /abcnews.al/