Bayern Munich, buzëqesh Nagelsmann: Neuer dhe Goretzka negativë në Covid-19

schedule16:23 - 27 Shtator, 2022

schedule 16:23 - 27 Shtator, 2022

Lajm i mirë për Bayern Munich në lidhje me Neuer dhe Goretzka.

Siç raporton “Sport1”, Julian Nagelsmann do të ketë në dispozicion Manuel Neuer dhe Leon Goretzka, të cilët së fundmi kishin braktisur tërheqjen e Gjermanisë për shkak se ishin pozitivë me Covid-19.

Trajneri synon të propozojë portierin si titullar, ndërsa mesfushori mund të startojë nga pankina./ h.ll/abcnews.al